~Vaikų Forumas~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Visi vaikai {ir paaugliai} čia gali susirasti draugų, dalyvauti Jipuose{paskiau sužinosi kas tai} ir idomiai praleisti laiką:)
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 simpsonai

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
vaivute00

vaivute00


Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2010-03-06
Miestas : Vilnius

simpsonai Empty
RašytiTemos pavadinimas: simpsonai   simpsonai Icon_minitimeŠt. 03 06, 2010 9:19 pm

kam patinka simpsonai? Very Happy žiūrit juos? ar patinka? papasokite ka manot apie simpsonus. O ar turite simpsonų lipdukų? As juos renku jau turiu 15 pirat
Atgal į viršų Go down
Alexy262
Svečias




simpsonai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: simpsonai   simpsonai Icon_minitimeTr. 10 27, 2010 4:31 pm

LOL!!! Very Happy As pvz turiu kokiu 50 tu simpsonu lipduku
Atgal į viršų Go down
Rusniiukas.

Rusniiukas.


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-10-01

simpsonai Empty
RašytiTemos pavadinimas: simpsonai   simpsonai Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 7:23 am

Man jie patinka. Cool, bet lipduku nerenku, atsibodo ;DD
ždž nOriu, kad simpsonus galėčiau toliau žiūrėti ir jie nedingtu iš tv3 kanalo cheers cheers cheers
Atgal į viršų Go down
spindul.
Svečias




simpsonai Empty
RašytiTemos pavadinimas: ..   simpsonai Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 11:05 pm

Na simpsonus as taj labai megstu bet lipduku neturiu simpsonu nors daugiau turiu kempiniuko placekialnio lipduku lol!
Atgal į viršų Go down
Deimi
Svečias




simpsonai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Simpsonai   simpsonai Icon_minitimePir. 02 07, 2011 4:28 pm

Man jie žiauriai patinka negaliu praleisti nei vienos jų serijos I love you
Atgal į viršų Go down
Rusniiukas.

Rusniiukas.


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-10-01

simpsonai Empty
RašytiTemos pavadinimas: keista.   simpsonai Icon_minitimePir. 02 07, 2011 10:50 pm

Man tai keista kodėl mums rodo senas serijas kai yra 22 sezonas ........... Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
blablabl
Svečias




simpsonai Empty
RašytiTemos pavadinimas: naujausi filmai   simpsonai Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 8:09 pm

sveiki jei norite paziureti naujausiu filmu nemokamai ir greitai spauskit cia Smile <a href=" target="_blank">NAUJAUSI FILMAI</a>
Atgal į viršų Go down
Christyy
Svečias




simpsonai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: simpsonai   simpsonai Icon_minitimeSk. 03 13, 2011 9:11 am

Man labai patinka simpsonai jei galėčiau juos žiurėt tai žiūrėčiau į dieną po 5 kartus lol!
Atgal į viršų Go down
kemi

kemi


Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2011-03-24
Age : 25
Miestas : kaunas

simpsonai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: simpsonai   simpsonai Icon_minitimeKv. 03 24, 2011 10:38 am

Ir man jie labai patinka, bet aš nespeju nes ašmokausi po pietų tai dar serijas kartoja rytais 7:20 panašiai.
Atgal į viršų Go down
kemi

kemi


Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2011-03-24
Age : 25
Miestas : kaunas

simpsonai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: simpsonai   simpsonai Icon_minitimeKv. 03 24, 2011 10:43 am

Christyy rašo:
Man labai patinka simpsonai jei galėčiau juos žiurėt tai žiūrėčiau į dieną po 5 kartus
jei tiek žiūrėtum atsibostų nes tų serijų keli šimtai ir jei tu žiūrėtum 5 kartus į dieną tu serijas greitai peržiūrėtum ir serijos vis kartotūsi ir kartotūsi.
Atgal į viršų Go down
mindaugelis 13

mindaugelis 13


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2011-08-29

simpsonai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: simpsonai   simpsonai Icon_minitimePir. 08 29, 2011 8:25 pm

ka galiu pasakyti apie simpsonus jie man nepatinka buna juokingu situaciju kadangi cia mano 1-a zinute tai pasakysiu tik tiek scratch


Paskutinį kartą redagavo mindaugelis 13, Pir. 11 14, 2011 8:40 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
kemi

kemi


Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2011-03-24
Age : 25
Miestas : kaunas

simpsonai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: simpsonai   simpsonai Icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 3:05 pm

mindaugelis 13 rašo:
ka galiu pasakyti apie simpsonus jie man patinka buna juokingu situaciju kadangi cia mano 1-a zinute tai pasakysiu tik tiek scratch
Taip buna juokingu situaciju bet cia jie jau beveik visada juokingi.

mindaugelis 13 rašo:
kadangi cia mano 1-a zinute tai pasakysiu tik tiek

tai jei cia butu 2-a zinute tu pasakytum daugiau?
Atgal į viršų Go down
mindaugelis 13

mindaugelis 13


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2011-08-29

simpsonai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: simpsonai   simpsonai Icon_minitimePir. 11 14, 2011 8:39 pm

man tai simsonai yra nesamone (Holivudiska nesamone) pavyzdziui Haumeris tevas storas visada susimauna (kvailas) Bartas mokosi blogai (kvailas) liza mokosi gerai vienintelis pasidydzevimas (protinga) Mardzia protinga darbzti mama bet kartais susimauna (darbzti) tai taip iseina vyrai toi seimoi (liurbiai kvailiai)
Atgal į viršų Go down
guste




Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2012-01-21

simpsonai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: simpsonai   simpsonai Icon_minitimeŠt. 01 21, 2012 3:34 pm

man pavizdziu patinka simpsonai bet libduku nerenku ir siap ju daiktu nekoliakcionuojubet kitokius libdukus renku Surprised
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





simpsonai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: simpsonai   simpsonai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
simpsonai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
~Vaikų Forumas~ :: Filmai,Serialai,Animacija-
Pereiti į: