~Vaikų Forumas~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Visi vaikai {ir paaugliai} čia gali susirasti draugų, dalyvauti Jipuose{paskiau sužinosi kas tai} ir idomiai praleisti laiką:)
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Mėgstamiausios knygos

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
kemi

kemi


Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2011-03-24
Age : 25
Miestas : kaunas

Mėgstamiausios knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mėgstamiausios knygos   Mėgstamiausios knygos Icon_minitimeKv. 03 24, 2011 10:57 am

Čia rašome apie mėgstamiausias knygas.
Atgal į viršų Go down
kemi

kemi


Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2011-03-24
Age : 25
Miestas : kaunas

Mėgstamiausios knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausios knygos   Mėgstamiausios knygos Icon_minitimeŠt. 04 02, 2011 2:16 pm

mano mėgstamiausia knyga yra ,,Timas Taleris arba parduotas juokas".
Sioje knygoje raso apie berniuka kuriam atsitiko taip: jis sutiko velnia kuris pasiule juoka iskeisti i begaline sekme bet kai Timas sutiko jam sekesi bet jis buvo liudnas. Jis pradejo ieskoti velnio ir surado nors jis turejo viska ko tik norejo, buvo turtingiausias zmogus gyvenime bet jis buvo liudnas todel jis tos sekmes atsisake bet kita gyvenimo dali jis buvo pats laimingiausias zmogus gyvenime. Neutral
Atgal į viršų Go down
Deimi123

Deimi123


Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2011-05-03
Miestas : Alytus

Mėgstamiausios knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausios knygos   Mėgstamiausios knygos Icon_minitimeSk. 05 22, 2011 8:40 pm

Įdomu... Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
britagreta




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2011-06-28

Mėgstamiausios knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausios knygos   Mėgstamiausios knygos Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 5:45 pm

mano mėgstamiausia knyga yra Marlis ir aš
Atgal į viršų Go down
kemi

kemi


Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2011-03-24
Age : 25
Miestas : kaunas

Mėgstamiausios knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausios knygos   Mėgstamiausios knygos Icon_minitimePir. 08 29, 2011 4:29 pm

Apie ką ji?
Atgal į viršų Go down
guste




Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2012-01-21

Mėgstamiausios knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausios knygos   Mėgstamiausios knygos Icon_minitimeŠt. 01 21, 2012 3:41 pm

mano viena is megstamiausiu knygu kelio pradzia tai miley cyrus biografija ir monstru vidurine ji apie tai kaip viena zmoniu pora pagamino robotuke frenke ir apie melode karver
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mėgstamiausios knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausios knygos   Mėgstamiausios knygos Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mėgstamiausios knygos
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
~Vaikų Forumas~ :: Knygos ir Žurnalai-
Pereiti į: