~Vaikų Forumas~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Visi vaikai {ir paaugliai} čia gali susirasti draugų, dalyvauti Jipuose{paskiau sužinosi kas tai} ir idomiai praleisti laiką:)
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 blogiausi mokytojai

Go down 
+2
Tralala
vaivute00
6 posters
AutoriusPranešimas
vaivute00

vaivute00


Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2010-03-06
Miestas : Vilnius

blogiausi mokytojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: blogiausi mokytojai   blogiausi mokytojai Icon_minitimeŠt. 03 06, 2010 10:07 pm

turit blogu mokytoju? kokiu? mano labai bloga barasi ir barasi jinai Dalia (pavardes neskelbsiu:)) tuskulenu mokykloj ten vieni reksniai aplinkui Shocked o kokiu jus turit?
Atgal į viršų Go down
Tralala

Tralala


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-09-28
Age : 104
Miestas : Ten kur žmonės kaunas

blogiausi mokytojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blogiausi mokytojai   blogiausi mokytojai Icon_minitimeAntr. 09 28, 2010 2:14 pm

Isterikė biologijos mokytoja, technologijų mokytoja kurios pamokose arba baisus triukšmas arba nejauki tyla, ir ragana matematikos mokytoja. Nors ta ragana tik kartais bjauri, užtat labai gerai viską išmoko ir paaiškina. Ai, dar yra žmogaus saugos mokytojas, kuris kartais per daug į lankas nuklysta. Bet ta gerąja prasme albino

Šiaip kažkur girdėjau, kad mokslininkai darė tyrimą, ir išvada buvo tokia: Maždaug po 2-3 metų darbo mokytojos pradeda ant mokinių pykti, o ne juos mokyti. pale
Nors aš su tuo nelabai sutinku, nes pažįstu mokytojų-veteranų, kurie arba tikrai puikiai atsilaikę, arba labai keisti žmonės, arba labai gerai maskuoja pyktį. Nes TIKRAI gerai moko ir kaip su žmonėm su jais irgi malonu pabendraut. Nors gal tiesiog pasitaikė gera aplinka man... Rolling Eyes cat

O jei rimtai tai jei taip kaip sakai ant jūsų nuolat rėkia ta mokytoja, tai arba jūs kažko pridarėt, kad taip supykdėt, arba jai su nervais biškutėlį negerai. Jei antras variantas tai siūlau mokytoją keist. Jei neišeina, tai pereik į kitą klasę, kurios ji nemoko. Mokykla gi ta pati, draugų nepamesi cat
Atgal į viršų Go down
Rusniiukas.

Rusniiukas.


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-10-01

blogiausi mokytojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: nėra   blogiausi mokytojai Icon_minitimePen. 11 26, 2010 6:59 pm

pas mus blogų nėra :DD
Atgal į viršų Go down
spindul.
Svečias




blogiausi mokytojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: =D   blogiausi mokytojai Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 11:13 pm

O pas mane mokykloje yra daug blg mktj :
Matematikos mok. Klekse-Visada reke is klases issirenka savo numyletiny ir ta stiangesi ismokyt konors .
Biologijos mok. Gudas-girtas ateina i pamokas netaiso darbu ar kontroliniu
Rusu klb. mok. Rusanke/Ruske/Rusiste Very Happy Visada rekia net kai nusikrizeni ar kanors pasakai neleidzia nieko kalbet nes kai prasizioji rekia

Taj va kas blogiausias - isrinkit jus : Question
Atgal į viršų Go down
kristek2629

kristek2629


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2010-11-19

blogiausi mokytojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blogiausi mokytojai   blogiausi mokytojai Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 5:54 pm

spindul. - tau nepasiseke su mokytojais Embarassed



o mano mokytoja tai nebent lietuviu bloga- liepia susikaupt ir rasyt o ji pati per ta laika burba ant visos klases apie parlamenta Laughing
Atgal į viršų Go down
kristek2629

kristek2629


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2010-11-19

blogiausi mokytojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Christyy   blogiausi mokytojai Icon_minitimeSk. 03 13, 2011 1:03 pm

Auklėtoja mūsų tai Crying or Very sad ..... Turėjom kita auklėtoja , bet ji isvaziavo i kitą mokykla ( ana auklėtoja dar ir pajuokaudavo bai riu paskaldydavao rabbit ) pvz: atėjo vienas klasiokas su kažkokiu sportiniu megstiniu ( jis jau tuėjo uniforma reikėikėjo jam su ja eit i mokykla ) auklėtoja sako nu tai ka Karoli boksininkas visa para Very Happy
Atgal į viršų Go down
kemi

kemi


Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2011-03-24
Age : 25
Miestas : kaunas

blogiausi mokytojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blogiausi mokytojai   blogiausi mokytojai Icon_minitimeKv. 03 24, 2011 10:53 am

Pasakom kur kas mokosi. Aš mokausi Kauno Jėzuitų gimnazijoje ir lietuvių kalbos mokytoja kai užpyksta ant vieno jos hobby tampa rašyti 2 ir 1. confused Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
flintux lt

flintux lt


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2012-02-07

blogiausi mokytojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blogiausi mokytojai   blogiausi mokytojai Icon_minitimePen. 02 10, 2012 7:21 am

pas mane visos blogos Very Happy What a Face
Atgal į viršų Go down
flintux lt

flintux lt


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2012-02-07

blogiausi mokytojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: l   blogiausi mokytojai Icon_minitimePen. 02 10, 2012 7:24 am

lol! lol! lol! lol!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





blogiausi mokytojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blogiausi mokytojai   blogiausi mokytojai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
blogiausi mokytojai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
~Vaikų Forumas~ :: Mokykla-
Pereiti į: