~Vaikų Forumas~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Visi vaikai {ir paaugliai} čia gali susirasti draugų, dalyvauti Jipuose{paskiau sužinosi kas tai} ir idomiai praleisti laiką:)
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pirmas ~Yippie!~ bandymas

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Tralala

Tralala


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-09-28
Age : 103
Miestas : Ten kur žmonės kaunas

Pirmas ~Yippie!~ bandymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pirmas ~Yippie!~ bandymas   Pirmas ~Yippie!~ bandymas Icon_minitimeAntr. 09 28, 2010 1:55 pm

Labas!
Na, tai kaip supratau, tas "jipas" turėtu būti vos ne kaip klubas ar žmonių komanda, kurios "lyderis" duoda užduotis kitiems.
Pirmą "užduotį" paskelbia ir vertina "klubo" pradininkas, sekančias - laimėtojai(jie dalyvauti negali). Kiek dėl vertinimo, tai galima daryti balsavimą. Užduotys gali būti kūrybinės, socialinės, namų darbų temos konkursas(didelė nauda lyderiui IdeaRazz) ar bet kokia į galvą šovusi užduotis, kurią įmanoma atlikti vaikams iki 99(vyresnių registracija nepripažįsta) metų amžiaus. Jei ką nors supratau neteisingai, rašykit, keikit, aš kritikai atvira. alien
Kaip prisijungti prie šio ~Yippie!~(pvz.):
Labas, susidomėjau šiuo jipu ir noriu prisijungti. Man geriausiai sekasi piešti ir rašyti. Laukiu savo vardo sąraše! I love you
Priimsim visus draugiškus žmogiukus. Jei norit, galit paminėt savo vardą ir amžių, hobius ir talentus, kad būtų lengviau paskirti užduotis, ir žinotume, kokių pasirodymų tikėtis.

Taigi, mažiau nusišnekėjimų ir taisyklių, bring on the fun!.. cheers
Užduotis:
Sugalvoti šiam jipui pavadinimą, prasidedantį T raide.

Reikalavimai:
1. Pavadinimas turi būti lietuviškas arba sulietuvinta galūne(pridėti reikšmės paaiškinimą nežiniukams).
2. Pavadinimas turi būti pritaikytas ne tik vienai pokalbio temai, kaip "Tokijas" arba "Teminiai vakarėliai".
3. Pavadinime negali būti miesto, filmo, knygos, ar panašaus dalyko pavadinimo, nebent tas pavadinimas yra kažkoks posakis ar gera mintis, nes juk negali vienas dalykas patikti visiems, čia ne gerbėjų klubas.


Vertinant pirmenybę teiksiu pavadinimams su prisistatymų(neprivaloma), originalumui ir ne-banalumui.
Dead-line'as/galutinis terminas: kai aš išrinksiu man patinkantį cat


Laukiam narių ir pavadinimų. Ir kaip ten... ach taip! ~užduočių lietus~
Atgal į viršų Go down
Viktorija927




Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2010-09-16

Pirmas ~Yippie!~ bandymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas ~Yippie!~ bandymas   Pirmas ~Yippie!~ bandymas Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 2:03 pm

Labas susidomejau siuo jipu noriu prisijungti man geriausiai sekasi dainuoti sokti galvoti.laukiu savo vardo sarase. man 13 metu ir mano vardas Viktorija. Smile
Atgal į viršų Go down
Viktorija927




Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2010-09-16

Pirmas ~Yippie!~ bandymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas ~Yippie!~ bandymas   Pirmas ~Yippie!~ bandymas Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 2:04 pm

Manau kad pavadinimas tiktu Tralala,nes tu jį sukūrei.
Smile
Atgal į viršų Go down
Tralala

Tralala


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-09-28
Age : 103
Miestas : Ten kur žmonės kaunas

Pirmas ~Yippie!~ bandymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas ~Yippie!~ bandymas   Pirmas ~Yippie!~ bandymas Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 6:49 pm

Nariai:
Tralala
Viktorija 927

Nagi žmonės, JUNGIAMĖS!!!

Ačiū, Viktorija927, tačiau ir taip jau "mano garbei" prasideda T raide, o Tralala būtų neoriginalu ir atrodytų kaip 'Tralala gerbėjų klubas', taigi nelabai tinka. Jei geresnių variantų neatsiras turiu keletą žodelių savo kišenėj, bet planuoju dar palaukti kitų bandymų
Atgal į viršų Go down
Viktorija927




Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2010-09-16

Pirmas ~Yippie!~ bandymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas ~Yippie!~ bandymas   Pirmas ~Yippie!~ bandymas Icon_minitimePen. 10 08, 2010 8:03 am

na netiko tai netiko Smile
Atgal į viršų Go down
spindul.
Svečias




Pirmas ~Yippie!~ bandymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas ~Yippie!~ bandymas   Pirmas ~Yippie!~ bandymas Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 11:01 pm

''Tiputapu'' Gal tiktu ?? Neutral Neutral
Atgal į viršų Go down
tom6ute




Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2011-01-04

Pirmas ~Yippie!~ bandymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas ~Yippie!~ bandymas   Pirmas ~Yippie!~ bandymas Icon_minitimeAntr. 01 04, 2011 4:22 pm

gali buti sitaip jei musu puslapis vadinasi plepaliukai tai gal tortuoliukai ar turtuoliukai Laughing
Atgal į viršų Go down
Pyzekaze69




Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2012-12-20

Pirmas ~Yippie!~ bandymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas ~Yippie!~ bandymas   Pirmas ~Yippie!~ bandymas Icon_minitimeKv. 12 20, 2012 7:51 pm

Labas, susidomėjau šiuo jipu ir noriu prisijungti. Mano vardas Gintarė, man 12 metų. Man geriausiai sekasi piešti, kalbėti Very Happy . Mano hobis-dailusis čiuožimas. Laukiu savo vardo sąraše! I love you
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pirmas ~Yippie!~ bandymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmas ~Yippie!~ bandymas   Pirmas ~Yippie!~ bandymas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pirmas ~Yippie!~ bandymas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
~Vaikų Forumas~ :: ~Jipai~-
Pereiti į: